هلدینگ نورامید

لوگو نارنجی نورامید

nooramidoffice@gmail.com

بازرگانی نورسان

گروه بازرگانی برق نورسان با بیش از 20 سال سابقه درخشان، در تأمین و توزیع تجهیزات الکتریکال در سطح استان مازندران توانایی آن‌ را دارد با عرضه صفر تا صد انواع کالا‌های برقی از برترین برندهای داخلی و وارداتی و با قیمت‌هایی کاملا رقابتی و حتی شرایط پرداخت خاص، نیاز کلیه حوزه‌های مختلف صنعتی، ساختمانی، روشنایی و ... را  در این امر برآورده نماید.

حوزه فعالیت این مجموعه شامل کل مصالح برق ساختمانی از نقطه شروع شامل لوله، قوطی کلید، سیم و ... است که تا اتمام پروژه و تأمین مصالح روشنایی و کلید و پریز و برق صنعتی را پوشش می دهد.

کارشناسان مجرب و مهندسین دانش آموخته این مجموعه کلیه اطلاعات تخصصی و مشاوره فنی لازم را در قالب دپارتمان های صنعتی، ساختمان و روشنایی به صورت رایگان در اختیار خریداران محترم قرار می دهند.

این مجموعه توانایی سرمایه‌گذاری در حوزه ساخت و در قالب تهاتر و تأمین مصالح مختلف برق را نیز دارد و تاکنون توانسته در بسیاری از پروژه‌ها هم‌دوش با انبوه‌سازان محترم سهمی در کارآفرینی و سرمایه‌گذاری و ساخت تا زمان اتمام پروژه‌ داشته باشد.

 

بزرگترین سرمایه و پشتوانه ما در این مسیر پر چالش، اعتماد و اعتبار کسب شده در این سالیان است، که مصمم هستیم بیش از پیش به آن وفادار باشیم.

وجه تمایز دپارتمان نورسان

برندهایی که دپارتمان نورسان با آنها همکاری می کند 

سایر دپارتمان‌ها

خانه درباره ماتماس با ما